LeaderDrKongНеЗнайкаLittleArtistMontexLitle PresidentDeliAtlanticCaliforniaBest StyleGoldexLuckySmile
ТОВ «Лідер-Трейдинг»

Телефони по регіонах
з 9:00 до 18:00
e-mail: leadertmZV\v@eJqVukr.net
Нові надходження

Представляємо Вашій увазі надходження компанії Leader Trаding:

КАНЦТОВАРІВ БАГАТО – ЛІДЕР ОДИН!!!

 

                Вітаємо Вас на сайті ТОВ «Лідер - Трейдинг». Ми з радістю розповімо про нашу діяльність і сподіваємось ця інформація буде корисною і приємною для Вас. Центральний офіс компанії розташований поблизу мальовничого міста Чернівців, а саме у с. Буда Новоселицького району. Безпосередньо у самих Чернівцях відкрито декілька наших магазинів, у яких Ви можете придбати канцтовари за найнижчими цінами від виробника.

Ми вже близько двадцяти років впевнено працюємо на ринку канцтоварів України. За цей час ми встановили тісну і взаємовигідну співпрацю з виробниками та постачальниками не лише України, а й країн Азії та Європи.

ТОВ «Лідер-Трейдинг» займається оптовою та роздрібною торгівлею канцелярських товарів  вітчизняних та іноземних виробників. У  нас Ви завжди можете придбати якісні та не дорогі канцтовари різноманітних торгових марок, зокрема: «Leader», «DR-KONG», «Little Artist», «Montex», «DELI», «Little President», «Pen Citу», «Lucky», «неЗнайка», «Гамма», «Аркуш», та ін..

Ми намагаємось завжди підтримувати широкий асортиментний ряд товарів, який би охоплював повний спектр канцелярського приладдя для школи та офісу. Особливу увагу приділяємо якості та безпечності продукції, яку продаємо. Саме тому на весь товар завжди є сертифікати якості, які ви можете побачити на нашому сайті. Завжди враховуємо думку, потреби та бажання кінцевого покупця.  Також особисто здійснюємо доставку замовленого товару для оптових покупців.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ваш кошик
товарів:
0
на суму: (грн) 0.00
Оформити заказ Реєстрація Забули пароль?
Презентації
Новинки